Аня Михайлиця – випускниця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ

Усім привіт! Мене звати Аня Михайлиця. Я випускниця кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ, освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність».
Зараз обіймаю посаду провідного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю вже рідного Тернопільського національного економічного університету.
Почну з того, що робота нашої команди дуже різноманітна і насичена – це і постійна співпраця зі ЗМІ, і підготовка рекламних матеріалів університету, іміджевої продукції, і адміністрування та наповнення офіційного сайту та сторінок у соцмережах, і організація найрізноманітніших захотів – від маленьких до дуже масштабних, це і організація різного роду зустрічей – від зустрічей студентських активістів до зустрічей адміністрації університету з іноземними партнерами, великий пласт роботи з документами та багато-багато іншого.
Це все дуже цікаво, але і надзвичайно відповідально, відповідно, потребує певного набору компетенцій, навичок, знань і вмінь.
І саме цю базу, цей фундамент для мене сформувала кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ. Тут я опановувала основи правильного аналізу інформаційних потоків, основи медіаграмотності, методи правильної взаємодії з людьми, основи налагодження ефективної комунікації. Всього просто навіть не перерахуєш…
Дуже вагомою перевагою навчання є те, що вам не подають лише вузькоспеціалізовану інформацію. Тобто, якщо це документознавство – ви не вивчаєте тільки документи і як з ними працювати. Ви вивчаєте і великий блок правничих дисциплін, і блок економічних дисциплін. Тобто ваш кругозір в результаті такого навчання буде дуже широким.
Круто, що кафедра постійно розвивається, зараз пропонуються і нові освітні програми, до прикладу, Правова журналістика, Інформаційна аналітика та ПР-технології. Це класно! Адже є можливість ще більше заглибитися у дану сферу, вивчити усі тонкощі, усі особливості і відповідно розвивати її у подальшому.
На чому ще хочу наголосити – на мою думку, найцінніше, що дає навчання за усіма цими освітніми програмами – це крутий досвід комунікації, взаємодії, роботи в команді. Я б сказала, що це досвід постійного руху, постійної активності. Адже погодьтеся – важко працювати в активній сфері діяльності, якщо упродовж 5 років ти знаходився у стані спокою.
Тут немає шансів просто сидіти на місці.
Професійні викладачі кафедри, запрошені практики і увесь креативний і активний юридичний факультет не дасть вам сумувати. Тому обирайте. Це ваше майбутнє. І тільки від вас залежить яким воно буде.