Акредитовано ОПП "Документознавство та інформаційна діяльність!"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1.jpg)
На кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ успішно акредитована Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти освітньо-професійна програма «Документознавство та інформаційна діяльність» для здобувачів другого (магістерського) ступеня вищої освіти. Приємно констатувати, що термін дії сертифікату 10 РОКІВ.