З'ясування нової ролі бібліотек у рамках наукових студій

Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультетут ЗУНУ взяли участь у наукових студіях, організованих Інститут гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки в рамках академій із європейських студій «Децентралізація та розвиток громад: програма ЄС для України». 7 модуль був присвячений темі: «Нова роль бібліотек у сучасних громадах». Найбільше зацікавила доповідь викладачів, які саме готують майбутніх бібліотекарів, фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи.
Актуальні питання порушив у своїй презентації к.і.н., директор Львівської муніципальної бібліотеки Василь Кметь на тему: «Муніципальна бібліотека: реформи і кваліфікаційно-персональні виміри», яка викликала жваве обговорення серед учасників.
Як зробити бібліотеку знову популярною серед студентів, як замінити інтернет на живе спілкування з книгою — такі питання турбують викладачів кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності СГФ ЗУНУ.
Цікаве питання порушив і завідувач кафедри СКІД Львівської політехніки Олександр Марковець про майбутнє працевлаштування їхніх випускників, яким повинен бути сучасний бібліотекар та чому молодь не дуже охоче обирає роботу у бібліотеці. Були раді долучитися до обговорення сучасних проблем та перспектив щодо розвитку бібліотек, їх формату і підготовки закладами вищої освіти фахівців у цій царині.