Зустрічі з людьми, які досягли успіху у сфері журналістики : Влад Волошин

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету продовжуються зустрічі з людьми, які досягли успіху у сфері журналістики.
Цього разу в рамках курсу «Майстерність радіо-та телеведучого» (керівник — Олена Конопліцька) у форматі конференції на платформі Zoom мали нагоду почерпнути чимало корисних порад від Влада Волошина. Актор дубляжу, диктор, радіоведучий, телеведучий, ведучий івентів — далеко не повний перелік сфер, у яких гість працює.
Тому студенти з перших уст почули про:
— роботу над голосом, голосову дієту, дихальні вправи;
— здорову та не дуже конкуренцію, токсичних людей;
— витримку під час нестандартних ситуацій в ефірі та на публіці;
— активний відпочинок для саморозвитку, розширення кругозору;
— професії у сфері медіа, які актуальні і потрібні;
— нові проєкти у підтримку України.
Влад — людина з величезним досвідом. Студенти дізналися про початок кар’єри від ведучого на Радіо Тернопіль, робота у студії «З ранку до ночі», далі голос програм каналу M 1, Нового каналу, обличчя телеканалу Прямий і ще багато різного. Усе це надзвичайно вразило слухачів. До речі, Влад — випускник нашого університету.
Запам’яталися такі поради гостя, що дуже цінно, з власного досвіду:
— маєш мрію — дій!
— усе, що пропонують, роби!
— кожна пропозиція — певний кастинг, випробування, насамперед для самого себе!
— намагайся стати універсальним!
— запорука успіху — добрі професійні стосунки з людьми!
— будь щирим, будь собою!
— багато читай!
Цікавилися і мріями Влада. Дуже хотів би провести концерт перемоги України, у трохи соліднішому віці озвучити Аль Пачіно.
Зустріч минула дуже швидко, залишила теплі спогади та бажання зустрітися знову.
Зичимо Владові здійснення усіх задумів.
Вадим Вовк, студент групи ЖПР-21: «Зустріч була дуже цікавою, залишились лише найкрутіші враження. Ми запам’ятали, як Влад дуже цікаво відповідав на запитання, охоплював усе та не зациклювався на одному. Ділився смішними та курйозними історіями з свого професійного життя, та давав якісні поради. Ми вдячні Владу Волошину за те, що виділив для нас час, змотивував нас та зарядив нереальною енергетикою. Маємо надію, що цей захід був не останнім, очікуємо на зустрічі ще!»
Христина Сотула, студентка групи ЖПР-21:
«Влад — цікава особистість, відповідав на поставлені запитання відкрито та весело. Також показав себе класним фахівцем сфери медіа та продемонстрував неабияке вміння спілкуватись з людьми.
Ми вдячні Владу Волошину за таку круту розмову, за те , що підняв настрій усім присутнім. Спасибі всім, хто організовує ці зустрічі».