Зустріч з журналістом-правозахисником з Білорусі
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/5.jpg)
На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбулася зустріч із цікавими гостями: правозахисником та журналістом Андрієм М’ядв’ядзєвим та діячем білоруської діаспори у Бельгії, членом Ради БНР Зміцером Піменовим. Вони розповіли про ситуацію зі свободою слова у Білорусі, репресії проти журналістів та ЗМІ, а також відповіли на численні запитання студентів. Під час кіномарафону «Синьо-жовта стрічка» присутні переглянули фільм «Білорусь. Медіа та революція».
Такі події допомагають краще зрозуміти виклики, з якими стикається журналістика та громадянське суспільство на пострадянському просторі.