Зустріч з програмним та музичним редактором УХ радіо Світланою Філіпповою

Хто такий ведучий радіо? Як ми уявляємо людину, яку найчастіше тільки чуємо? А спробувати себе у прямому ефірі? Якими якостями повинен володіти професійний ведучий? Як розпочати кар’єру ? Як розговорити гостя ефіру? Як викручуватися, коли щось йде не так?
Відповіді на ці та безліч інших питань прозвучали на зустрічі з програмним та музичним редактором УХ радіо Світланою Філіпповою, гаслом якої є слова «Журналістикою потрібно жити!».
Гостя завітала на практичне заняття з курсу «Майстерність радіо- та телеведучого» до студентів ОП Правова журналістика Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.
Світлана поділилася власним досвідом, цікавими історіями професійного життя, розповіла про внутрішній емоційний стан під час війни та як працювати у час таких масштабних випробувань і викликів, зазначила, як важливо зараз популяризувати українську мову та музику, бути стійкими і єдиними, довіряти лише офіційним та достовірним джерелам інформації.
Серед порад студентам:
— читати багато і різного;
— вчитися формулювати думки стисло, доступно, чітко, найкраще простими реченнями;
— працювати над голосом (вимова звуків, наголос);
— не боятися зізнатися, що чогось не знаєш, навчитися можна усьому;
— працювати над собою повсякчас.
Катерина Божаківська — студентка групи ЖПР-21:
«Якщо ділитися враженнями від спілкування із Світланою Філіпповою, то я щиро можу сказати, що зустріч пройшла круто. Відкритість п.Світлани, те, як вона готова говорити на усі можливі теми, все що цікавить молодь — це великий плюс.
Такі зустрічі завжди наповнюють тебе емоціями, знаннями, і ти стаєш на крок ближче до розуміння того, як це бути радіоведучим, і що завжди залишається за кадром».