Зустріч з магістрами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»


27 серпня 2021 року відбулася зустріч зі студентами-магістрами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» щодо обговорення напрямів і проблем цифровізації у цій сфері.
При обговоренні сучасних напрямів розвитку бібліотечних і архівних ресурсів, було звернуто увагу на тенденції розвитку цифрових архівів, сучасних пошукових бібліотечних систем та новітніх видів бібліотечних послуг. Окремо студентам продемонстровано алгоритм адміністрування репозитарію наукових текстів на прикладі платформи dspace, та персональних профілів науковців.
Для оптимізації управління інформаційно-аналітичною діяльністю на підприємствах та установах наведено переваги використання сучасних інтегрованих інформаційно-аналітичних систем. На основі розбору панелі адміністратора наукового видання на платформі Open Journal Systems та Гугл Академії розглянуто елементи бібліо- та вебометричного аналізу інформаційних потоків. Окрему увагу при обговоренні звернуто на необхідності дотримання авторських прав при розповсюдженні і розміщенні наукових текстів.
Кожен студент не тільки побачив збоку, як працює педагог вищої школи, а й був повноцінним учасником процесу.