Зустріч з курсантами Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою


Хто такий журналіст і для чого правова журналістика ? Психолог — професія чи покликання ? Навчання у Центрі підготовки офіцерів запасу з подальшим присвоєнням первинного офіцерського звання.
Усе це та багато іншого розповіли фахівці Західноукраїнський національний університет під час зустрічі з курсантами Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, що у Збаражі.
Спікерами були професор, доктор педагогічних наук, заступник декана Соціально-гуманітарного факультету Юрій Щербяк та завідувач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ірина Недошидко.
Говорили про підготовку до вступу, умови навчання та проживання студентів ЗУНУ на території університету, про сучасну навчально-матеріальну базу, яка щоразу удосконалюється, про міжнародну співпрацю із закордонними партнерами та програми, які діють в університеті.
Курсанти третього курсу активно обговорювали питання, які їх цікавлять, адже за кілька місяців вони братимуть участь у ЗНО та обиратимуть ВНЗ в якому здобуватимуть вищу освіту.
Юрій Щербяк та Ірина Недошитко запевнили цьогорічних випускників коледжу, що усіляко сприятимуть у підготовці до вступу, якщо юнаки та дівчата виявлять зацікавленість навчатися в університеті. Також вони подарували інформаційні буклети та флаєри з інформацією про спеціальності, які є на Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль, терміни навчання, перелік сертифікатів ЗНО, необхідних для вступу.

Юрій Кульпа