Зустріч студентів з тернопільським журналістом та ведучим каналів Тернопіль 1 та ІНТБ Сергієм Балуцьким

У рамках вивчення курсу «Майстерність радіо-та телеведучого» відбулася зустріч студентів соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ з тернопільським журналістом та ведучим каналів Тернопіль 1 та ІНТБ Сергієм Балуцьким.
Зустріч відбувалася в онлайн форматі на платформі Zoom, на ній були присутні студенти першого та другого курсу спеціальності «Правова журналістика», також студенти третього курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».
Сергій — випускник Західноукраїнського національного університету, факультету фінансів, тож студентів неабияк зацікавило, що ж спонукало його стати журналістом і чи допомагає його освіта у роботі. Як виявилося ще й як. Адже зараз дуже затребуваними є журналісти, які володіють знаннями у галузі економіки, тому це якраз на часі.
Гість розповідав про досвід роботи у теле-журналістиці, давав поради студентам та відповідав на їхні запитання:
— Яка відмінність між роботою журналіста у Києві та Тернополі?
— Плюси та мінуси роботи телеведучих.
— До чого потрібно бути готовим, працюючи журналістом?
— Журналістика до та після війни.
— Як вийти з нестандартних ситуацій в прямому ефірі?
— Як готуватися до прямого ефіру?
Сергій Балуцький поділився планами власних проєктів, порадив якомога більше дивитися інші канали, програми, випуски новин зокрема, для навчання та практики, згадав і про тих ведучих, які йому імпонують та є прикладом.
З вражень студентів, зустріч зацікавила їх, адже гість детально відповідав на запитання, не зупинявся на чомусь одному та мав зв’язок з аудиторією. Тому слухачі висловлюють подяку Сергію Балуцькому за проведену зустріч та отримані нові знання.