Зустріч студентів із журналісткою каналу ТВ-4

«Сміливі завжди мають щастя!» — з такою настановою зі студентами соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Журналістика» спілкувалася журналістка каналу ТВ-4 Христина Черешнюк. Захід відбувся у рамках вивчення дисципліни «Майстерність радіо- та телеведучого» (керівник курсу — доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька).
Ведуча розповіла про свій шлях, наголосила на важливості постійного навчання, вдосконалення, саморозвитку.
Журналіст — професія, яка постійно зазнає змін, викликів сьогодення. Щоб стати справжнім фахівцем, необхідно щоденно підживлювати свої знання, вміння та навички.
Цікавилися студенти, як працювати у прямому ефірі, як спілкуватися із «зірковими гостями», як готувати інтерв’ю та багато іншого.
Дякуємо нашій гості, що поділилася досвідом.