Зустріч кафедри із Головою Національної спілки документознавців України

Травень багатий на різноманітні події, що відбувалися і відбуваються на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету.
Приємною несподіванкою для професорсько-викладацького складу кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності стала зустріч із Головою Національної спілки документознавців України, кандидатом мистецтвознавства, завідувачем кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету Василем Георгійовичем Спрінсяном.
Відомий науковець вперше відвідав наш факультет і кафедру, познайомився із викладачами та студентським активом, приємне враження справила і матеріально-технічна база, про що гість наголосив під час зустрічі. Поряд із розлогою інформацією про завдання і цілі, які стоять перед документознавцями-викладачами і здобувачами, Василь Георгійович зазначив, що на сьогодні жодна установа, організація чи підприємство державної чи приватної власності, а також інші структури, не можуть обійтися без досвідчених знавців у галузі справочинства. В обговоренні актуальних питань сфери документознавства взяли участь деканка факультету, професорка Оксана Євгенівна Гомотюк, заступниця декана факультету, професорка Леся Іванівна Біловус, завідувачка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, доцентка Ірина Романівна Недошитко, гарант освітньої програми «Правова журналістика» доцентка Ольга Володимирівна Блашків та інші члени кафедри.
Наприкінці продуктивної та теплої зустрічі Василь Георгійович Спрінсян окремим викладачам кафедри вручив квитки, що засвідчують членство у Національній спілці документознавців України, і побажав плідної праці не тільки в університетах, але й на різноманітних наукових конференціях і спільних проєктах.
Віримо у тісну співпрацю з документознавцями України!