Зустріч Ігоря Гармаша, регіонального представника Українського центру культурних досліджень Міністерства культури та інформаційної політики, з викладачами кафедри ІСД


У рамках нового проєкту «Інтеграційна сесія», що нещодавно стартував на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ, відбуваються і творчі зустрічі людей, котрим небайдужий світ довкола. Котрі розуміють важливість культурних процесів для національної самоідентифікації і світового економічного розвитку. Під час зустрічі Ігоря Гармаша — регіонального представника Українського центру культурних досліджень Міністерства культури та інформаційної політики з професорсько-викладацьким складом СГФ ЗУНУ мова йшла про державну політику у галузі культури; вплив культури на розвиток новостворених громад у контексті децентралізації, як зацікавити і залучити студентську молодь до культурних трансформацій у суспільстві.
Зокрема Ігор Гармаш навів приклад успішного культурного стартапу «Операфест Тульчин», що значною мірою вплинув на вибуховий розвиток Тульчинської громади Вінницької області.
Засновник сайту “Фотографії Старого Львова” Роман Метельський розповів про створення Львівського фотомузею та співпрацю однодумців щодо відновлення діяльності Українського фотографічного товариства.
Декан соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, професорка Оксана Гомотюк стверджує, що «Наш факультет зацікавлений у співпраці всіх зацікавлених осіб та інституцій, котрі мають на меті створення якісних інноваційних проектів. Такі зустрічі, як сьогодні, дають можливість збільшувати кількість культурних продуктів, доступних для якомога ширшої аудиторії…»
Матеріал взято за посиланням: https://news-te.blogspot.com/2021/09/blog-post_11.html…
Світлини
#Ігор_Крочак, військовий історик, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства державного архіву Тернопільської області, ветеран УНА-УНСО, російсько-української війни, розвідки ЗСУ, офіцер запасу, член ГО «Воїнів АТО/ООС Тернопільського району»