Знайомство студентів із джерельним потенціалом ДАТО
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/7.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/10.jpg)
27 жовтня студенти 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та « Правова журналістика» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відвідали Державний архів Тернопільської області (ДАТО), який зберігає і систематизує документальні джерела та матеріали.
Під час екскурсії студенти ознайомились з історією архіву, з його основними фондами та збірками. Працівники акцентували увагу на основних напрямах діяльності установи, зокрема на комплектуванні, зберіганні та використанні архівних документів та схарактеризували джерельний потенціал архіву.
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.