Зима - час для професійного розвитку

Поки студенти Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ здобувають знання і набувають досвід у розрізі дуальної освіти, професорсько-викладацький склад працює над підвищенням своїх професійних навичок.
У період із 27 січня по 03 лютого 2023 року професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності СГФ Шкіцька Ірина Юріївна взяла участь у програмах підвищення кваліфікації з методики викладання польської мови «Інноваційні технології викладання польської мови» та «Особливості навчання польської мови відповідно до Концепції НУШ», організованих Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти.
Навчання здійснювалося за напрямами «Розвиток професійних компетентностей» і «Розвиток інклюзивної компетентності». Слухачі курсів опанували інструментарій сучасного викладача іноземної мови, підвищили свою цифрову грамотність, ознайомилися зі специфікою навчання дітей з особливими освітніми потребами, здобули знання проновітні способи активізації пізнавальної активності учнів на уроках польської мови. Оскільки левову частку занять проводили висококваліфіковані колеги з Польші — Анна Міськевич, Кристина Міськевич і Тереса Клечек, українські освітяни істотно поглибили свої знання не тільки з польської культури, а й удосконалили свої навички з польської мови.
Дружня та доброзичлива атмосфера, що панувала на заняттях, і, безумовно, сильна підтримка українських викладачів із боку іноземних колег у такий складний для України час є великим стимулом для подальшої роботи на освітній ниві та джерелом натхнення!