Заняття-круглий стіл на тему "Інформаційно-документне забезпечення сучасного суспільства"

Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ провели круглий стіл на тему «Інформаційно-документне забезпечення сучасного суспільства».
Захід підсумував вивчення дисципліни «Інформаційно-документне забезпечення діяльності організації» (викладач — доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька).
Студенти обрали організаційний комітет, визначили модератора, секретаря, розробили інформаційний лист, запрошення, уклали програму круглого столу.
Серед питань для обговорення були:
— цифрова трансформація;
— управління документацією;
— нормативно-правове забезпечення інформаційної сфери.
Усі учасники наочно демонстрували результати їхніх досліджень. Також були і слухачі онлайн, за допомогою платформи Zoom.