"Журналіст повинен писати правильно та зважати на кожне написане слово"

Для здобуття професійних навичок та проходження навчання за дуальною формою студентки соціально-гуманітарного факультету ОП «Правова журналістика» Яна Керебко та Соломія Євін обрали обласну незалежну громадську-політичну газету «Свобода».
У підсумку майбутні журналісти поділилися враженнями: «Газета «Свобода» заснована 26 жовтня 1990 року. Найбільший тираж — 120 тисяч примірників (1994—2000 рр.). Виходить газета двічі на тиждень — у середу та п’ятницю. За два тижні дуальної освіти ми дізналися багато нового про роботу журналіста. На цей період нашим наставником була Галина Володимирівна Вандзеляк — журналістка, літераторка. п. Галина нам розповідала про свій професійний шлях та ділилася досвідом. А ми допомагали у написанні статей, зокрема, вправлялися у точному доборі мовних засобів, адже журналіст повинен писати правильно та зважати на кожне написане слово. Наша проба пера є в одному з випусків газети.
Дуальна освіта дала нам можливість побачити складну, але водночас дуже цікаву роботу журналіста. Ми вдячні усім фахівцям за нові знання та можливість глибше пізнати особливості цієї професії».