"Як функціонують та завойовують аудиторію телеграм-канали-мільйонники"

23 лютого Український інститут медіа та комунікації організував захід на тему: «Як функціонують та завойовують аудиторію телеграм-канали-мільйонники»!
Студенти спеціальності «Журналістика» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та доценти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ольга Блашків та Олена Конопліцька долучилися до трансляції у Facebook і дізналися про сприйняття та запити аудиторії в Telegram (результати опитування громадської думки та фокус-групових обговорень, КМІС); особливості роботи з контентом каналів-мільйонників; стратегії просування та впливу; власників та фінансову спроможність цих каналів.
Захід проводився в партнерстві з DW Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).