Володимир Лопян: ЦЕ БУВ МІЙ СВІДОМИЙ ВИБІР!

Приходить час, коли ми зіштовхуємось із проблемою вибору майбутньої професії. Це перші наші кроки до самостійного та незалежного життя.
Мій вибір припав на кафедру інформаційної та соціокультурної діяльності Тернопільського національного економічного університету. Три роки тому я завершив навчання та отримав ступінь магістра зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». З упевненістю можу сказати, що мій вибір був правильним.
Сьогодні я — головний спеціаліст управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.
Усім здобутим знанням та навичкам за час навчання я завдячую колективу кафедри. Це — висококваліфіковані фахівці, які добре знають свою справу та специфіку галузі, професіонали, які завжди прийдуть на допомогу та підтримають.
Щиро Вам дякую! Володимир Лопян