Відкриття Літературного простору в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді

24 квітня доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Олена Конопліцька взяла участь у відкритті Літературного простору в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Над реалізацією цього проєкту колектив установи працював тривалий час. Літературний простір — сучасний публічний простір з якісним фондом сучасної української та зарубіжної літератури, естетичним дизайном, комфортними умовами для відвідувачів.
Діяльність оновленого відділу абонементу спрямована на популяризацію літератури, розвиток культурної та читацької компетентності молоді і дорослого населення.
Спеціальними гостями були львівські письменниці Анастасія Нікуліна та Дара Корній. Присутні мали можливість придбати уже відомі та нові книги авторок з автографом.
Зазначимо, що Тернопільська обласна бібліотека для молоді і кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ тісно співпрацюють вже давно. Бібліотека — стейкхолдер для нашої спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».
Наші випускники працюють у різних відділах бібліотеки, майбутні фахівці проходять дуальну освіту та практику у стінах книгозбірні. Також студенти різних курсів та спеціальностей постійно відвідують творчі зустрічі, презентації книг, виставки та інші заходи, які організовує бібліотека.