Відкрите заняття з основ мультимедійного документування

21 березня 2024 року відбулося відкрите заняття доцента кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Наталії Яблонської на тему: «Кінодокумент як важливий сегмент кінофотофонодокументів. Виготовлення і зберігання аналогових кінодокументів». Лекція була проведена для студентів 2 курсу освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність». Здобувачі вищої освіти мали змогу більше дізнатися про кінодокументи: адже це не лише звичайний запис подій чи образів, а й унікальне джерело інформації про минуле, важливе для збереження культурної спадщини. Кінодокумент може існувати у різних форматах: від кінострічки до відеокасети, і має велике значення як для досліджень у галузі кіномистецтва, так і для збереження історії.
Також одним із ключових аспектів лекції було обговорення процесу виготовлення і зберігання аналогових кінодокументів. Лекторка підкреслила важливість правильної техніки запису та умов зберігання матеріалів, щоб забезпечити їхню довговічність та доступність для майбутніх поколінь.
Також було зазначено, що з розвитком технологій інформаційної ери, важливим стає питання переходу від аналогових до цифрових форматів зберігання кінодокументів. Це вимагає не лише застосування нових технологій, але й уваги до гарантування безпеки та конфіденційності цих даних.
Загалом, відкрите заняття на тему кінодокументів було важливим кроком до розуміння їхнього значення та методів збереження. Студенти отримали цінні знання, які допоможуть їм у подальших дослідженнях.