Відкрита пара з електронного документообігу

20 березня 2024 року викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності мали можливість відвідати відкриту пару Олександри Патряк на тему «Електронний документообіг як засіб підвищення ефективності роботи організації. Інструментарій системи електронного документообігу «АСКОД»», проведену зі студентами ІІ курсу освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» .
Під час заняття Олександра Тарасівна розповіла про численні переваги переходу організацій на сучасний спосіб електронного обміну документами, серед яких — економія часу та ресурсів, підвищення продуктивності праці, покращення контролю руху документів, захист інформації за допомогою КЕП, екологічність безпаперових технологій. Лекторка визначила й основні перепони на шляху впровадження ЕДО: людський фактор, опір змінам, недостатня цифрова грамотність, проблеми фінансування, законодавчі колізії, питання безпеки тощо. Олександра Тарасівна наголосила, що для подолання цих бар’єрів потрібен комплексний підхід на різних рівнях.
Основну увагу вона приділила інструментарію СЕД АСКОД, унаочнила всі можливості на прикладах і продемонструвала реальну роботу в системі АСКОД.
Електронний документообіг – не модний тренд, а ефективний інструмент і вимога сучасного інформаційного світу.