Відгук випускника Тараса Лебідя


Існує думка, що навчання в університеті – це проміжний етап в житті, але для мене – це незабутні роки, проведені в стінах моєї альма матер!
Університет дав мені не просто путівку в життя, але і допоміг піднятися по кар’єрних сходинках та стати професіоналом, завдяки тому багажу знань, який я отримав.
У Західноукраїнському національному університеті створені всі умови для якісного навчального процесу, що сприяє індивідуально-особистісному розвитку здібностей і талантів кожної людини.
Щиро вдячний за ті знання та досвід, які я отримав за час навчання.
Мені дали широкі базові знання у сфері діловодства та документознавства, аналітичні навички та стратегічне мислення в критичних ситуаціях, навчили розвивати лідерські якості.
Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і часточку власної душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в власні сили та можливість досягти поставлені цілі.
 Професійна, насичена організація освітнього процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті навички, які щоденно допомагають мені у робочому процесі. Дякую усьому колективу кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності за таку атмосферу.