Відгук випускниці Тетяни Лебідь

Освітній процес спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Західноукраїнського національного університету забезпечують висококваліфіковані педагоги, які надають ґрунтовні та фахові знання. За роки навчання в одному з найкращих університетів країни я здобула величезний багаж теоретичних знань, набула практичних навичок та отримала безцінний досвід. Високопрофесійний, прогресивний, відданий своїй роботі, доброзичливий науково-викладацький склад кафедри та сучасна матеріально-технічна база дозволяють повноцінно підготуватися до майбутньої професії.

Після завершення навчання в університеті я працювала секретарем гуманітарно-фінансового відділення Комунального закладу вищої освіти Вінницький-гуманітарно-педагогічний коледж», викладачем циклової комісії інформаційної та документаційної діяльності. Навчання в університеті відкрило для мене безліч можливостей для розвитку та реалізації.

Наразі я навчаюся в аспірантурі Західноукраїнського національного університету за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та працюю головним спеціалістом відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради. У своїй роботі, як головний спеціаліст відділу, використовую електронний документообіг, здійснюю узагальнення аналітичних матеріалів, розгляд, у межах своєї компетенції, заяв, скарг, пропозицій громадян. Окрім того, відповідаю за формування, ведення, збереження та підготовку до здачі у відомчий архів документів.

Низький уклін викладачам за цінні знання, досвід, за те, що завжди можна звернутися за порадою!