Відгук випускниці Наталі Горобець


Вибрати майбутню професію – вибір відповідальний і нелегкий.

Виклик сьогодення – вміле керування документаційними та інформаційними процесами, що дає змогу формувати ефективну модель функціонування установ.

Процес навчання на кафедрі  інформаційної та соціокультурної діяльності  спрямований на формування цілого спектру професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці.

У 2011 році я здобула освітньо-кваліфікайний рівень магістра за спеціальністю ,,Документознавство та інформаційна діяльність” тоді ще  в Тернопільському національному економічному університеті. Навчання для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Протягом цього часу в нас було чимало різноманітних предметів (курсів) з професійними викладачами і професорами. Викладачі – приємні, позитивні, освічені, завжди йдуть на зустріч студентам. Я вдячна викладацькому складу за неосяжний багаж знань, досвід та навички, якими вони щедро ділилися. Також хочу сказати, що у нас була дружня група, де панувала привітна атмосфера.

Сьогодні моя робота пов’язана з документами та обробкою інформації у будь-якому вигляді та обсягах. Отримані під час навчання теоретичні знання і практичні вміння суттєво допомагають професійно реалізуватися та вдосконалювати свою спеціальність. Із здобутим багажем знань, наполегливістю та бажанням вдосконалювати свої професійні навики я зараз працюю на посаді начальника відділу документообігу та контролю управління документального забезпечення апарату Тернопільської обласної військової державної адміністрації.

Бажаю викладацькому колективу кафедри  творчої наснаги, життєвої енергії, креативних студентів та високих результатів у своїй науково-педагогічній діяльності.

З повагою, випускниця Наталія Филипович (Горобець)