Відгук випускниці Анжеліки Дідух-Обух

Щаслива, що сьогодні маю можливість написати відгук про навчання у Західноукраїнському національному університеті (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»). Адже саме тут мені надали ґрунтовну базову освіту високої якості, саме тут надзвичайно привітні та чуйні викладачі, які завжди зрозуміють і підуть на зустріч.

Я проходила своє навчання у кілька етапів – два роки денної форми, два заочної, з яких кілька місяців було дистанційної у зв’язку з пандемією. Та все ж хочу сказати, що я цілком і повністю залишилася задоволеною організацією освітнього процесу, що дає змогу отримати потрібні знання за будь-яких умов. На своєму шляху я зустріла дуже мудрих людей, які переконали, що я зможу будь-що, якщо буду наполегливою і старанною. У жодному випадку не хочу сказати, що все так просто та легко, адже навчання в університеті – це новий життєвий рівень, який необхідно пройти, щоб стати на сходинку вище. І зрозуміло, що бувають труднощі. Але ці труднощі долаються із задоволенням, бо за спиною завжди відчувається підтримка професорсько-викладацького складу кафедри.

Із усмішкою згадуватиму цей час! А для всіх тих, хто планує вступ у наш університет, скажу: «Ви не пошкодуєте, тут справді круто!»