Вебінар «Новітні технології для розвитку вищої освіти: досвід Словаччини»
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/7.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/11.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/13.jpg)
У рамках вебінару«Новітні технології для розвитку вищої освіти: досвід Словаччини», що його провів Мартін Тарай, PhD., проректор з питань освіти Католицького університету в Ружомберку (Словаччина) для кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, відбулося обговорення досвіду інновацій у вищій освіті Словаччини щодо цифрових технологій, які базуються на використанні віртуальної реальності, гейміфікації, штучного інтелекту, моделювання різних явищ і об’єктів, створення сучасних цифрових освітніх середовищ. Учасники також ділилися думками щодо актуальних проблем цифризації процесів навчання у вищій школі, цифрової безпеки та комунікації онлайн.