Вдосконалюємо комунікативні навички
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-1.jpg)
Студентка другого року навчання спеціальності «Правова журналістика» Вікторія Сворінь взяла участь у комунікаційному семінарі від СУМ в Україні «Гордо несім нашу славу» з експерткою Альоною Даніловою. Це чудова нагода навчатися у професіоналів, набути нових знань і досвіду. На семінарі йшлося про комунікаційний супровод заходів, визначення цільової аудиторії та взаємодію з нею, про бренд, імідж, рекламу та позиціонування себе в соцмережах і не тільки.
Дякуємо пані Альоні й усім організаторам семінару за знання, мотивацію, враження і натхнення!