ВІВАТ, ПРОФЕСОРЕ-ВОЇНЕ!
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/7-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/8-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/12-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/14-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/15-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/16-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/17-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/18-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/19-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/20-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/21-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/22-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/23-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/24-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/25-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/26-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/27-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/28-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/29-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/30-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/31-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/32.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/33-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/34-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/35-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/36-1.jpg)
Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулася святкова академія до 60-річчя Миколи Лазаровича – доктора політичних наук, професора, професора кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, заслуженого працівника освіти України, краєзнавця, громадського діяча, воїна.
У цей важкий для нашої країни час ми маємо пам’ятати, завдяки кому маємо можливість зібратися й віддати данину пам’яті усім тим, хто виборював і продовжує виборювати територіальну цілісність та суверенітет України.
Слова привітань лунали від ректора університету Андрія Крисоватого, деканки СГФ Оксани Гомотюк, рідної кафедри Миколи Васильовича — кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, побратимів, студентів. Працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка упорядкували біобібліографічний покажчик «Професор-воїн: до 60-річчя від дня народження та 30-річчя наукової діяльності вченого, педагога, краєзнавця, громадського діяча, вояка Миколи Васильовича Лазаровича», який презентував директор бібліотеки Казимир Возний.
Досягнення та здобутки Миколи Васильовича є прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями українців, які бажають стати на шлях науки та служіння своїй країні. Його наукові звершення та бойова звитяга, безумовно, зробили чималий внесок в розвиток вітчизняної науки та уже залишили помітний слід в нашій національній історії.