ВІВАТ, ПРОФЕСОРЕ-ВОЇНЕ!


Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулася святкова академія до 60-річчя Миколи Лазаровича – доктора політичних наук, професора, професора кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, заслуженого працівника освіти України, краєзнавця, громадського діяча, воїна.
У цей важкий для нашої країни час ми маємо пам’ятати, завдяки кому маємо можливість зібратися й віддати данину пам’яті усім тим, хто виборював і продовжує виборювати територіальну цілісність та суверенітет України.
Слова привітань лунали від ректора університету Андрія Крисоватого, деканки СГФ Оксани Гомотюк, рідної кафедри Миколи Васильовича — кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, побратимів, студентів. Працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка упорядкували біобібліографічний покажчик «Професор-воїн: до 60-річчя від дня народження та 30-річчя наукової діяльності вченого, педагога, краєзнавця, громадського діяча, вояка Миколи Васильовича Лазаровича», який презентував директор бібліотеки Казимир Возний.
Досягнення та здобутки Миколи Васильовича є прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями українців, які бажають стати на шлях науки та служіння своїй країні. Його наукові звершення та бойова звитяга, безумовно, зробили чималий внесок в розвиток вітчизняної науки та уже залишили помітний слід в нашій національній історії.