Участь кафедри у презентації програми від Українського центру медіації

Доценти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Ольга Блашків та Олена Конопліцька взяли участь у презентації програми від Українського центру медіації на тему : «МЕДІАЦІЙНІ НАВИЧКИ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ. ЯК НАЛАГОДЖУВАТИ СПІВПРАЦЮ В КОМАНДІ».
Подію провела Ганна Горіна, власниця власного бізнесу в сфері аутсорсингу бух. послуг; медіаторка; тренерка; психологиня в клієнт-центральному підході. На зустрічі йшлося про:
— Як підтримувати рівень мотивації в колективі завдяки роботі з інтересами та потребами співробітників?
— Як домовлятись, уникаючи додаткового тиску в умовах стресу?
— Як покращити якість взаємодії з «конфліктними» співробітниками?
У підсумку учасники обговорили алгоритми для роботи в складних переговорних ситуаціях; навчилися перетворювати конфлікт з проблеми на ресурс; зрозуміли, як формувати довіру та закладати основу для тривалої співпраці з клієнтами та співробітниками.