Участь кафедри у науковій конференції «Замки Тернопільщини: до проблеми реставрації, пристосування та збереження»

17 листопада 2023 року професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету Оксана Дячок взяла участь у роботі наукової конференції «Замки Тернопільщини: до проблеми реставрації, пристосування та збереження», яка проходила у Збаразькому замку. Серед організаторів заходу — Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний заповідник «Замки Тернопілля» та Українська академія архітектури.
Висококваліфіковані науковці, академіки УАА та спеціалісти-архітектори, члени Національної спілки архітекторів України, викладачі закладів вищої освіти, профільні спеціалісти пам’яткоохоронної діяльності ділилися досвідом дослідження пам’яток культурної спадщини, обговорювали актуальні проблеми реставрації, пристосування та збереження українських пам’яток в умовах війни.
Теми, які обговорювались на конференції, створили надійну платформу та відкрили нові можливості для апробацій і подальших наукових відкриттів у пам’яткоохоронній сфері.
Особливу подяку висловили нашим воїнам, які дають можливість вірити у майбутнє України та боронять наш мир.