У пріоритеті - підвищення професійної компетентності
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-5.jpg)
Леся Біловус, доктор історичних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ взяла участь у навчально-методичному семінарі “-Інноваційні технології в бібліотечно-інформаційній діяльності”, організованого Державною науково-технічною бібліотекою України. Спікери озвучували нагальні питання бібліотечної діяльності в інформаційному суспільстві: цифровізацію, універсальні онлайн-сервіси для створення та популяризації цифрових активів, аналітичну діяльність, її інструменти.