У гостях у радіостанції «Radio Roks»

Нещодавно у рамках вивчення дисципліни «Майстерність радіо- та телеведучого» (керівник — доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька) група ЖПР-21 відвідала радіостанцію «Radio Roks». Головна редакторка Любов Красновська розповіла про специфіку роботи на радіо. Під час зустрічі студенти дізналися, як вести ефір, як готуватися до інтерв’ю, до прямих ефірів, до записів програм, як працювати з обладнанням студії.
Головна редакторка дала можливість учасникам групи спробувати себе у ролі ведучого. Кожен з учасників мав нагоду начитати текст новин. Це був захопливий досвід для всіх присутніх.
Також cтуденти зазирнули у редакційні приміщення, де і працюють журналісти. Любов Красновська розповіла про історію станції, про те, як вона розвивалася та які завдання перед нею стоять у майбутньому. Студенти з цікавістю розглядали стіну, де є фото гостей ефірів.
Візит на радіостанцію «Radio Roks» був для групи ЖПР-21 цікавим та пізнавальним досвідом. Вони змогли побачити, як працює радіо зсередини, а також дізналися про тонкощі роботи журналістів , зокрема ведучих радіо. Така зустріч з професіоналами мотивує молодь до подальшого розвитку та досягнення нових висот у своїй професійній діяльності.