У бібліотеку за фаховими знаннями
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/6.jpg)
Завжди приємно, коли до бібліотеки приходять студенти, які опановують бібліотечний фах та в майбутньому бачать себе працівниками бібліотек. До Центральної міської бібліотеки міста Тернополя завітали студенти другого курсу соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ. В межах вивчення дисципліни «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи», для студентів групи ДІД-21 в. о. заступника директора Оля Уніят провела ознайомчу екскурсію відділами бібліотеки, ознайомила з обліковою та регламентуючою документацією, показала колекцію мистецьких арт- буків. Студенти отримали фахові та конкретні відповіді на запитання щодо бібліотечної діяльності, які їх цікавили.