У Тернопільський прес-клуб за досвідом
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/4.jpg)
Студенти соціально-гуманітарного факультету (освітня програма «Правова журналістика») взяли участь у черговому тренінгу в рамках роботи X регіональної школи журналістики, яку організовує “Тернопільський прес-клуб”.
Цього разу гостем був головний телеоператор телеканалу TV-4 Роман Савуляк, який розповів про взаємодію журналіста та оператора на телебаченні.