Тренінг на тему: «Стандарти інформаційної журналістики і особливості їх застосування у воєнний час»

У рамках роботи X регіональної школи журналістики студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ взяли участь у дводенному інтенсиві із серії тренінгів «Як виготовляти якісні телевізійні й онлайн новини у час війни».
Захід проводився у Тернопільському прес-клубі.
Тема першого тренінгу: «Стандарти інформаційної журналістики
і особливості їх застосування у воєнний час».
Тренери – Ігор Куляс та Олександр Макаренко – працюють медіатренерами, медіаконсультантами і кризовими менеджерами телерадіокомпаній з 2002-го року. За цей час спільно провели як старт-менеджери 12 запусків інформаційних служб, понад 50 корпоративних консультацій, 13 інтенсивних шкіл з підготовки репортерів та редакторів для інформаційних служб, понад 600 тренінгів з різних складових інформаційної журналістики. З 2014 року постійно працюють тренерами-консультантами із Суспільним мовником (НСТУ).