Свято мужності, лицарства та честі

14 жовтня — Покров Пресвятої Богородиці — наша держава відзначає День захисника України, День Українського козацтва і День створення Української Повстанської Армії.
Свято мужності, лицарства та честі не могло оминути і колектив кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету. 13 жовтня викладачі та студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності провели святкову імпрезу «Лицарі великої ідеї».
З вітальним словом до присутніх звернулася в.о.декана факультету доктор історичних наук, професор Оксана Євгенівна Гомотюк, яка наголосила, що «це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля розвитку і процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто і сьогодні захищає і кордони, і народ України».
Доктор політичних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Микола Васильович Лазарович, учасник російсько-української війни у своєму зверненні до молодих людей вкотре зазначив, що «це свято усіх, хто в той чи інший спосіб долучився до збереження незалежності, територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. Основною метою та завданням українців на сьогодні має бути прагнення не втратити власну державу, адже впродовж нашої історії ми зовсім короткий час були господарями на власній землі».
Студенти першого курсу освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність», «Правова журналістика», «Соціальна робота», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Психологія» підготували презентації, матеріали яких свідчили, що це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України, гідних спадкоємців духовних цінностей та козацької слави наших предків.
Пам’ятаймо героїв-патріотів, які віддали життя за Україну. Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!