Студентка Вікторія КОЛЮДА перебуває на семестровому навчанні у Лодзькому університеті (Польща)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277706438_1277510456076052_7545083070836302_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277706438_1277510456076052_7545083070836302_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277707528_1277510546076043_1966985472156081596_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/276061915_1277510532742711_8891474030027398156_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277570291_1277510622742702_6911185910936195657_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277703696_1277510699409361_6729055260279319186_n.jpg)
Студентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Вікторія КОЛЮДА перебуває на семестровому навчанні у Лодзькому університеті (Польща).
За словами студентки, викладачі університету у цей нелегкий для України час намагаються допомогти українським студентам. Тому навчання відбувається дуже змістовно, англійською і польською мовами.
Наша здобувачка в захваті, що завдяки Західноукраїнський національний університет їй випала можливість отримати такий досвід.