Студенти завітали на телеканал Тернопіль1

Відбулась Десята відкрита лекція для студентів Соціально- гуманітарного факультету ЗУНУ. В рамках проекту «Інтеграційна сесія СГФ» під патронатом Лабораторії суспільного моделювання (керівник Підлужний Андрій) студенти соціально-гуманітарного факультету завітали на телеканал Тернопіль1.

Студенти мали змогу зустрілися з ведучою та режисеркою Марією Бурдяк , режисеркою Аллою Демко та ведучою, режисеркою та стендап коміком Христиною Чайкою.

Говорили про інформаційні війни у сучасному медіапросторі, зосередились на ролі телебачення як соціокультурного феномена. Також студенти дізналися, як працює «Стратегія блакитного океану». Спікери не просто захопили цікавим матеріалом, а й під час лекції надали молоді можливість повправлятися у практичній роботі.