Студенти завітали на телеканал Тернопіль1
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-750x458.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-750x458.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/11.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/7.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/13-1024x683.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-1.jpg)
Відбулась Десята відкрита лекція для студентів Соціально- гуманітарного факультету ЗУНУ. В рамках проекту «Інтеграційна сесія СГФ» під патронатом Лабораторії суспільного моделювання (керівник Підлужний Андрій) студенти соціально-гуманітарного факультету завітали на телеканал Тернопіль1.
Студенти мали змогу зустрілися з ведучою та режисеркою Марією Бурдяк , режисеркою Аллою Демко та ведучою, режисеркою та стендап коміком Христиною Чайкою.
Говорили про інформаційні війни у сучасному медіапросторі, зосередились на ролі телебачення як соціокультурного феномена. Також студенти дізналися, як працює «Стратегія блакитного океану». Спікери не просто захопили цікавим матеріалом, а й під час лекції надали молоді можливість повправлятися у практичній роботі.