Студенти спілкувалися із Наталею Колтун - керівником радіо у Суспільне Тернопіль

Зустрічі із людьми, які безпосередньо пов’язані із журналістською діяльністю, стають основою у подальшому вдосконаленні і навчанні.
Цього разу студенти Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ мали можливість спілкуватися із Наталею Колтун — керівником радіо у Суспільне Тернопіль.
25 років стажу, ще з 1997 року , коли розпочинала у Тернопільській обласній телерадіокомпанії. Далі — власний кореспондент у Тернопільській області від Національної радіокомпанії України, головний редактор у Ria Media Corporation, головний редактор у Терміново — Новини Тернопільщини.
Величезний досвід вразив слухачів зустрічі. Говорили про специфіку радіо, його природу, жанрову різноманітність, загалом частку радіо в ефірному просторі, цільову аудиторію тощо.
У сучасних умовах радіо — всюдисуще, також через прямі ефіри та стріми тепер можна не тільки слухати, а й бачити. Тому для ведучих важливо усе: голос, красива мова, дикція, тембр, вміння уявляти, керувати емоціями. І важливо ці якості вміло використовувати. Цьому сприятиме життєвий досвід, постійна праця, обізнаність у питаннях сьогодення. А ще важливо бути собою.
П. Наталя розповіла чимало історій про щоденну роботу Суспільне Тернопіль, дала практичні поради, що повинен знати і робити топовий радіоведучий, щоб його було цікаво слухати.
Катерина Божаківська — студентка групи ЖПР — 21:
«У нас не було однієї теми під час спілкування, нам вдалося обговорити питання, які виникали у юнаків та дівчат, і кожен із нас отримав вичерпні відповіді.
Не було відчуття кордонів. Ти усвідомлюєш, що діалог між студентами і радіоведучою, яка працює вже упродовж багатьох років, тільки підвищує рівень твоєї обізнаності. Тому, враження однозначно позитивні й приємні».
Вадим Вовк — студент групи ЖПР-21:
«Зустріч була дуже цікавою та, насамперед, інформативною. Сподобалось, що наш спікер не зосереджувалась на одній темі, а намагалась обговорити все».
Зустріч відбулася у рамках вивчення курсу «Майстерність радіо-та телеведучого» (керівник — доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька).