Студенти спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності" на дуальній освіті у Тернопільському обласному художньому музеї

Студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності Менеджмент соціокультурної діяльності на дуальній освіті у Тернопільському обласному художньому музеї.
Діяльність музею спрямована на науково-дослідну, науково-просвітню, експозиційно-виставкову, методичну і реставраційну роботи. Постійна експозиція в трьох залах побудована за історико-хронологічним принципом і представляє мистецтво України та країн Західної Європи ХVІІІ-ХХІ ст. Щороку в музеї проводиться близько 20 індивідуальних, збірних і документально-ілюстративних виставок.
Студенти під керівництвом працівників допомагали в організації виставок, а також загалом ознайомилися з особливостями роботи музею та музейних фондів.