Студенти на відкритті виставки фотографій Кшиштофа Хейке "Не тільки Катинь…"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-14.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-14.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-14.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-7.jpg)
Студенти соціально-гуманітарного факультету в Українському домі «Перемога» на відкритті виставки фотографій Кшиштофа Хейке «Не тільки Катинь…», організованій Генеральним Консульством Республіки Польща. На світлинах зображені цвинтарі в Катині, Харкові, Мєдному, монастир в Осташкові та ексгумаційні роботи, проведені в Биківні під Києвом. Є також фото сучасної війни в Україні, а саме — в Бучі та Ірпені, Харкові…
Також презентували польсько-українські дитячі малюнки, об’єднані темою – «Мамо, я не хочу війни».