Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності в ролі помічників режисера та акторів
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/245406394_1173083106518788_8238351541699467654_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/245406394_1173083106518788_8238351541699467654_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/245319078_1173083066518792_8694123393484179329_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/245250705_1173083196518779_3618279341338808142_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/245431888_1173083216518777_2899686832498251291_n.jpg)
На Тернопільщині зняли чотири документальних телепередачі про учасниць Других Визвольних змагань з Тернопільщини. Це зв’язкові Романа Шухевича – Галина Дидик і Марта Пашківська, та медсестра Ванда Горчинська й зв’язкова Галина Кравчук.
🎬Частину, присвячену Марті Пашківській, презентувала студентам Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ режисерка програми Марія Яремчук та очільник Тернопільської кінокомісії Volodymyr Khanas.
Прикметно, що у проєкті брали участь студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності — як в ролі помічників режисера, так і акторів.