Сповідь зраненого материнського серця


Люди-кіборги! Вони справжні герої! Святі мученики ХХІ століття! Нехай пам’ять про них не згасне ніколи!
Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь у презентації книжки «Мій син — кіборг» Марії Вітишин, матері загиблого героя з Тернопільщини. Захід відбувся у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках національно-патріотичного проєкту «Із болем в серці».
У виданні авторка ділиться спогадами, через які віддає данину пам’яті своєму сину Івану, котрий загинув, захищаючи Донецький аеропорт, та його бойовим товаришам, як мертвим, так і живим.
Модерувала захід Ірина Скасків — головний спеціаліст відділу Міністерства у справах ветеранів у Тернопільській області, керівник національно-патріотичного літературного проєкту «Із болем в серці».
Із завмиранням серця присутні слухали виступ Марії Вітишин, мами загиблого героя, яка сказала, що не може обійняти свого сина, проте може обійняти теплоту спогадів. Частина її книги- це спогади і цитати кіборгів.
Із молитви розпочав свій виступ отець Василь Брона, який подякував воїну-кіборгу за найбільшу жертву в ім’я України і за кожного із нас. Виконавши пісню «З нами Бог», отець завершив свій виступ словами: «Бог є з нами і він подарує нам Перемогу».
Василь Ванчура, директор видавництва «Джура», в якому було видано книжку, сказав, що в пам’ять усіх краян, які віддали своє життя в боротьбі за волю України, має плани видати книжку-реквієм.
Вічна слава і пам’ять Героям України!