Щиро вітаємо Миколу Васильовича Лазаровича з нагородою Митрополії УГКЦ «Великого бажайте» на честь Патріарха Йосифа Сліпого
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-2.jpg)
31 березня 2023 р. в Обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбулося нагородження найвищою відзнакою Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ «Великого бажайте» на честь Патріарха Йосифа Сліпого. Архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк відзначив перших п’ять лауреатів премії. Серед них – Микола Васильович Лазарович, доктор політичних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, учасник російсько-української війни.
Детільніше за посиланням: http://www.tze.org.ua/reportazhi/4314