Розвиваємо міжнародну освітню співпрацю та академічну мобільність
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-1.jpg)
2 листопада 2023 року відбулася чергова зустріч із випускником соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя Мартіном Тараєм, проректором з освітньої роботи Католицького університету в Ружомберку (Республіка Словаччина).
Під час зустрічі окреслено освітні тренди та уточнено напрями міжнародної співпраці в культурно-освітній сфері. Багато уваги гість приділив ключовим моментам академічної мобільності українських студентів та можливостям участі в європейських проєктах. Мартін Тарай поділився враженнями про перебування студентів соціально-гуманітарного факультету (спеціальності «Графічний дизайн», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Фізична культура і спорт») на стажуванні в Католицькому університеті в Ружомберку.
Викладачі та студенти мали можливість поставити гостеві запитання.
Чудово, коли трапляється така можливість живого спілкування, обміну досвідом та думками.