Розпочнуться онлайн курси вивчення польської мови
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/277814320_507815941063022_626041602090872594_n.jpg)
Під патронатом декана Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ доктора історичних наук, професора Оксана Гомотюк та декана Економічно-педагогічного факультету Вищої школи управління та менеджменту в м. Ополє (Республіка Польща) доктора Славоміра СЛІВИ розпочнуться онлайн курси вивчення польської мови.
Проєкт покликаний сприяти вивченню польської мови шляхом онлайн занять, із застосуванням найсучасніших технік і методів навчання на відстані, який скерований до учнів загальноосвітніх шкіл в Україні та всіх охочих. Окрім вивчення мови, слухачі курсу будуть мати можливість довідатися про історію і культуру сучасної Польщі, а також ознайомитися з величними історичними постатями польського народу.
Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат від Вищої Школи Управління та Адміністрації в Ополє про проходження курсу «Польська для початкового і середнього рівня» з підтвердженням навчального рівня. Наявність такого сертифікату надасть можливість першочергового вступу на освітню програму «Польська мова та література, українська мова та література», що відкрита на Соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ.
Модератор заходу — заступник декана соціально-гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук, професор Юрій Щербяк
Реєстраційна форма за посиланням:
https://docs.google.com/…/1xComf5…/viewform…