Розпочато заняття з курсу «Ділова українська мова»
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/278034512_1381824492289006_4263220776343239911_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/278034512_1381824492289006_4263220776343239911_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/278062976_1381824565622332_2143317470557398139_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/278032201_1381824502289005_6201071874757990456_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/278040135_1381824545622334_3658380840465606846_n.jpg)
5 квітня для внутрішньо переміщених осіб, які приїхали зі східних, центральних, південних областей України, у Західноукраїнському національному університеті розпочато заняття з курсу «Ділова українська мова». Викладачі-філологи кафедри інформаційної і соціокультурної діяльності класичного університету Тернополя навчають зацікавлених осіб, які беруть участь в онлайн бізнес-курсі «New Way – твій новий шлях в бізнес».
На зустрічі, що відбулася у формі бесіди, обговорено важливі питання функціонування української мови у різні періоди нашої держави, акцентовано увагу на тому, що мова — це процес пізнання світу, засіб усного і писемного інформаційного зв’язку, адже міра володіння мовою формує особистість людини, її інтелект, буття.
Обговорили гострі питання лінгвоциду української мови, її давності, тобто походження, державності та ін.
Проаналізували презентацію «Мова — безпека держави».
Будемо разом удосконалювати рівень володіння українською мовою, а також вивчатимемо особливості ділової мови, укладання різноманітних ділових паперів, секрети проведення переговорів і т.д.
Долучайтесь — буде корисно та цікаво!