Робоча поїздка працівників кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету до Словацької Республіки
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-4.jpg)
У рамках підписаної угоди між Західноукраїнським національним університетом та Католицьким університетом в Ружембероку (Словацька Республіка) відбулася робоча поїздка працівників кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету у складі доктора педагогічних наук, професора Юрія Щербяка та викладача, заслуженого артиста України Андрія Підлужного.
У ході робочих зустрічей з провідними словацькими вченими, науковцями в галузі науки та культури були обговорені актуальні проблеми міжвузівської співпраці та окреслено широке поле перспективних досліджень.( -фото) доктор Павел Буцонь – професор кафедри цивільного права Католицького Університету в Любліні Івана Павла ІІ.( -фото) Мартін Тарай – заступник декана Теологічного інституту Католицького університету в Ружомбероку.