Регіональна школа журналістики


В грудні розпочала свою діяльність «Х Регіональна Школа сучасної журналістики» Тернопільського прес-клубу. 10 місяців навчання, 10 тренінгів від найкращих спеціалістів у сфері журналістики, 40 практичних занять. Попереду багато інтенсивної, але цікавої та корисної роботи.
Своїми враженнями діляться студенти ОП Правова Журналістика Соціально-гуманітарного факультету.
«Вже відбувався перший тренінг на тему «Етика та стандарти журналістики в умовах воєнного стану»- тема, котра справді важлива в теперішні умови війни. Отримали море інформації та корисних порад, котрі повинен знати кожен. Очікую подальших лекцій та практики» (Тамара Мелішкевич).
«Регіональна школа сучасної журналістики — це крутий досвід. Потрапити туди було не так легко, тому що дуже багато охочих, а місць, на жаль, мало. Тому я задоволена, що сюди потрапила. Від курсу очікую дуже і дуже багато практики: вважаю, що в цій професії це потрібно найбільше. Я впевнена, що попереду буде чимало цікавого та корисного для нас, як майбутніх журналістів» (Мар’яна Татарин).
«Я беру участь у Регіональній школі журналістики, адже вважаю це чудовою нагодою набути й покращити свої знання та практичні вміння у журналістській сфері. Вчитися завжди потрібно, тому коли життя дає тобі таку можливість, не потрібно її втрачати» (Ілона Вдовін).