Проєкт Академія кар’єри
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/157145203_1032860413874392_3722186575417510228_o.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/157145203_1032860413874392_3722186575417510228_o.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/157122162_1032860487207718_5633008762232792807_o.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/157638620_1032860440541056_4570972709833070344_o.jpg)
Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.
Із такими переконаннями та настановами молоді працюють викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності у рамках Академії кар’єри, що започаткована на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ. Говоримо про готовність сприймати мінливість і невизначеність світу. Вміти приймати виклик, думати і діяти, комунікувати та креативно мислити, використовувати інформаційні технології, бути готовим навчатися протягом життя — це запорука ефективності і зростання майбутніх фахівців.